VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ
 
» » Консультування жителів Каховського району
реклама на сайте

Консультування жителів Каховського району

Автор: Журналист от 2-11-2017, 10:54
0
01 листопада  2017 року   мобільний консультативний пункт під керівництвом заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області ЯрославаТюпляєва, за  участі фахівців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги консультували жителів Каховського району, а саме с. Малокаховкака та смт Любимівка.
Під час зустрічі відбулось консультування стосовно порядку оформлення спадщини, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, внесення змін до свідоцтва про право власності на житло, поновлення строків прийняття спадщини та  порядок оскарження заповіту, порядок оформлення субсидій.
Жителів було ознайомлено із онлайн сервісами Міністерства юстиції, метою яких є спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, а також інформацією про можливість реєстрації шлюбу за добу, отримання свідоцтв про народження одразу у пологовому будинку та іншими зручними послугами Мін’юсту.
Також було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», який запроваджено з ціллю сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.
Консультування жителів Каховського району

Консультування жителів Каховського району
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Комментарии:

Оставить комментарий
Copyright © 2017 http://vsk.in.ua/ All Rights Reserved.