VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ VSK.IN.UA - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ ВИСОКОПІЛЬЩИНИ
 
» » Консультування жителів Каховського району
реклама на сайте

Консультування жителів Каховського району

Автор: Журналист от 29-11-2017, 01:39
0
Консультування жителів Каховського району

28 листопада 2017 року мобільний консультативний пункт під головуванням заступника начальника головного територіального управління з питань державної виконавчої служби - начальника Управління державної виконавчої служби Ярослава Тюпляєва за участю фахівців Головного територіального управління юстиції у Херсонській області та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги консультували жителів Каховського району, а саме селища Зелений Під та Подівка.
Під час зустрічі відбулось консультування стосовно порядку оформлення спадщини, внесення змін до свідоцтва про право власності на житло, поновлення строків прийняття спадщини та порядок оскарження заповіту.
Жителів було ознайомлено із он-лайн сервісами Міністерства юстиції, які спрямовані для того щоб спростити життя громадянам та забезпечити їх зручними послугами, можливістю реєстрації шлюбу за добу, способами захисту права власності та отримати безоплатну первинну і вторинну правову допомогу.
Також було проінформовано про загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!», мета якого сформувати нову правову культуру у суспільстві, шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Крім того, було також розповсюджено інформаційні буклети правового характеру.скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Комментарии:

Оставить комментарий
Copyright © 2017 http://vsk.in.ua/ All Rights Reserved.